IMG_8099.jpg
35d91690-f2be-478e-bc3a-344e002cd1ce.JPG

30 yıl önce mesleğe ilk atıldığımızda kurduğumuz bir hayaldi Reborn Clinics & Academy. Bugün İstanbul Avrupa Yakasında iki , Anadolu Yakasında bir lokasyonda sağlık hizmeti üretiyoruz.

 

Temel olarak Medikal Estetik ve Geleneksel Tamamlayıcı Tıp olarak iki alanda hizmet veriyoruz.  

 

Dolgu , botoks, otolog hücre tedavileri ( kök hücre ), mezoterapi , akupunktur, ozon terapi , kupa tedavileri, fitoterapi, aromaterapi temel çalışma alanlarımız.

 

Bunun yanında partnerlerimiz aracılığı ile  Plastik ve Estetik Cerrahi , Saç Ekimi alanlarında da hastalarımızın sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

 

30 yıllık hekimlik bilgi ve deneyimimizi paylaşmak amacıyla kurduk Reborn Akademi’yi. Sadece Medikal Estetik ile ilgili değil, yaptığımız işle ilgili bildiğimiz her şeyi paylaşmak için bir araya gelelim istedik.

Bir klinik işletmenin sadece işlem yapmak olmadığını ve yapılan işlemlerin de sadece kitaplarda gösterildiği gibi olmadığını öğrendik 30 yıllık meslek hayatımızda ve bunları paylaşalım istedik.

Süreç içinde gözlemleyerek , araştırarak , deneyerek geliştirdiğimiz bazı özel teknikleri de paylaşalım istedik sizinle.

Bir kurs değil , bir deneyim paylaşımı yaşayalım istedik.

Bilgi paylaştıkça çoğalır ancak

REBORN AKADEMİ ATÖLYELER

  • Temel Medikal Estetik Atölyesi

  • Master ( İleri ) Medikal Estetik Atölyesi

  • Kozmetik Akupunktur Atölyesi

  • Hekimler İçin Saç Ekim Atölyesi

  • Hekim Dışı Sağlık Personeli İçin Saç Ekim Atölyesi

  • Kişiye Özel Kurslar

Atölyeler ile ilgili Detaylı Bilgi ve İletişim için https://www.rebornakademi.com/ ziyaret edin